środa, 7 listopada 2018

276. Tatiana Mindewicz - Puacz

Witam, cześć i czołem! Dziś przedstawiam wam autografy zdobyte na zeszłorocznych targach książki w Krakowie - autografy trenerki personalnej, publicystki i mentorki w programie "Projekt Lady" - Tatiany Mindewicz - Puacz. Zdjęcia bez dedykacji przeznaczam na wymianę, a ponadto udało mi się zrobić z nią zdjęcie. Oto i one:
Zdjęcie z Panią Tatianą:


Garść informacji:

"Tatiana Mindewicz-Puacz (ur. 30 czerwca 1971 w Szczecinie) – polska coach ICC, trenerka w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trenerka rozwoju osobistego, ekspertka ds. kampanii społecznych i programów CSR, a także publicystka. 
Ukończyła naukę w XL Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i profesjonalnę szkołę psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia. 
W trakcie studiów pracowała w biurze reklamy tygodnika „Motor” oraz w Radiu Kolor. Jest właścicielką firmy doradczej Task Force Consulting i prezesem fundacji FIRST. Była menedżerką aktorki Katarzyny Cichopek. W 2011 współprowadziła program Bojówki i papiloty w TVN Style. 
Od 2016 występuje w charakterze mentorki w reality show stacji TVN Projekt Lady. Występuje również jako ekspert w programach telewizyjnych, takich jak m.in. Dzień dobry TVN czy programach emitowanych przez TVN24 BiS. 
W październiku 2016 na rynku ukazał się jej audiobook pt. Buduj relacje – nie będziesz musiał sprzedawać. Pięć kroków do stworzenia wartościowej relacji biznesowej. 5 lipca 2017 nakładem wydawnictwa Agora ukazała się jej książka zatytułowana Luz. I tak nie będę idealna. W sierpniu 2018 wydała drugą książkę – Miłość. I co dalej?." - Wikipedia

Oryginał - tak
Adres - -
Dedykacja - tak
Czas oczekiwania - - 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz