piątek, 28 lipca 2017

110. Maja Sablewska

Witam, cześć i czołem! Dziś przedstawiam autograf osobowości telewizyjnej jaką jest Maja Sablewska. Autograf ten zdobyłem na pokazach mody w Silesia City Center w kwietniu zeszłego roku. Niestety nie udało mi się zrobić z nią zdjęcia. Oto i sam autograf:A teraz garść informacji:
"Maja Krystyna Sablewska (ur. 5 kwietnia 1980 w Sosnowcu) – polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Była jurorką w pierwszej edycji programu X Factor. 
W 1996 roku po koncercie Natalii Kukulskiej, jako szesnastolatka założyła i prowadziła jej fanklub. Liczne spotkania po koncertach z artystką sprawiły, że Sablewska weszła z nią w bliższe relacje. W wieku 19 lat została poproszona przez piosenkarkę o opiekę nad jej synem, w związku z czym przeprowadziła się z rodzinnego Sosnowca do Warszawy, przerywając studia na drugim roku geografii. W 2000 zainteresowała się nią Katarzyna Kanclerz (związana z wytwórnią Universal Music Polska). Dzięki temu w 2003 można było oglądać ją w programie Jestem jaki jestem u boku Michała Wiśniewskiego i towarzyszących mu gwiazd, jako asystentkę Katarzyny Kanclerz. 
W wytwórni, w której wówczas pracowała (Universal Music Polska), zajmowała się sprawami Kasi Kowalskiej. Poznała tam Dodę, wokalistkę grupy Virgin. Kiedy zespół rozpadł się (początek 2007), piosenkarka powierzyła opiekę nad swoją solową karierą Sablewskiej. 
Jesienią 2009 Sablewska została menedżerką Mariny Łuczenko. Ten krok najprawdopodobniej nie spodobał się Dodzie, stąd Sablewska zrezygnowała z dalszego działania na rzecz pracy zawodowej Rabczewskiej. 26 listopada 2009 oficjalnie zakończyła się współpraca Sablewskiej z Dodą. Wkrótce Sablewska została menedżerką Edyty Górniak, co razem potwierdziły 28 marca 2010 w programie Dzień Dobry TVN. 
Pod koniec 2010 stacja telewizyjna TVN zaproponowała Sablewskiej udział w polskiej edycji programu Factor w roli jurorki. Na początku drugiej połowy stycznia 2011 pojawiły się oficjalne informacje mówiące o przyjęciu tej propozycji przez Sablewską. 23 stycznia 2011 Edyta Górniak zrezygnowała z usług menedżerskich Sablewskiej, co ogłosiła, wysyłając dzień później oświadczenie do prasy. 
Miesiąc później, 18 lutego 2011, również Marina Łuczenko zerwała współpracę z Sablewską. Deklarację przedstawiającą tę decyzję wokalistka przesłała do redakcji niektórych portali internetowych. 
W marcu 2011 Sablewska rozpoczęła roczną współpracę z wokalistką i założycielką Blog 27 Tolą Szlagowską oraz uczestnikiem pierwszej edycji show Factor Jackiem Czerwińskim. W 2011 jako doradca wizerunkowy rozpoczęła współpracę z marką Rimmel w Polsce. W 2012 podjęła współpracę z marką Mohito, dla której zaprojektowała kolekcję ubrań pod nazwą „What? Be free. Ponadto napisała książkę-poradnik pt. 10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej. 
26 czerwca 2013 nakładem G+J Gruner&Jahr wydała kolejną książkę pt. Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej. 14 września 2013 roku wzięła udział w „Letniej Metamorfozie z i-tvm.pl” w Grudziądzu. Pod koniec 2014 została twarzą środków piorących marki Perwoll. Reklamy z jej udziałem, reklamujące płyn Perwoll Black, wyemitowano w ponad 40 krajach na świecie, w tym m.in. RosjiWielkiej BrytaniiNorwegiiIzraelu czy Hiszpanii. W marcu 2015 roku, zdjęcia Sablewskiej ukazały się w kwietniowym numerze polskiego wydania magazynu dla mężczyzn „Playboy. 
W 2011 Sablewska związała się z muzykiem jazzowym Wojtkiem Mazolewskim. 
Programy telewizyjne: 
  • 2003: Jestem jaki jestem – asystentka Katarzyny Kanclerz 
  • 2011: Factor – juror programu 
  • od 2013: Sablewskiej sposób na modę – gospodyni programu 
  • od 2016: Sablewskiej sposób na... – gospodyni programu 
Nagrody i nominacje: 
  • 2011: Nagroda „Plotka roku 2010” w kategorii Menedżer Roku 2010 
  • 2011: Nominacja do nagrody „Kobieta roku Glamour” w kategorii Kreatywna w biznesie 
  • 2012: Nagroda „Joy Trendy 2012” w kategoria Styl życia za współpracę z marką Rimmel" - Wikipedia

Oryginał - tak
Adres - -
Dedykacja - tak
Czas oczekiwania - -

4 komentarze: