poniedziałek, 24 lipca 2017

108. Paulina Sykut - Jeżyna

Witam, cześć i czołem! Dziś przedstawiam autograf dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Pauliny Sykut - Jeżyny. Autograf ten zdobyłem na pokazach mody w Silesia City Center w kwietniu zeszłego roku. Pani Paulina była tam jedną z prowadzących. Niestety nie udało mi się zrobić z nią zdjęcia. Oto i sam autograf:A teraz garść informacji:


"Paulina Sykut-Jeżyna (ur. 7 stycznia 1981 w Puławach – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana z telewizją Polsat. 
Ma dwóch braci. W wieku czterech lat zmarł jej ojciec. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie. Jest absolwentką dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. 
W dzieciństwie występowała w chórze kościelnym, a później w Zespole Pieśni i Tańca „Powiśle”. W liceum amatorsko śpiewała piosenki poetyckie w Puławskim Ośrodku Kultury, a jako nastolatka została laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. Zdobyła m.in. pierwszą nagrodę w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literatury Współczesnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, trzecią nagrodę w II Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim (1998) oraz pierwszą nagrodę w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej Wyśpiewać Poezję w Lublinie i trzecią nagrodę Prezydenta Miasta Włocławek i Ilustrowanego Kuriera Polskiego w Centralnym Spotkaniu Turnieju Poezji Śpiewanej XLIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku (1999). 
W 2003 roku wystąpiła w drugiej edycji programu muzycznego Idol (emitowanego w telewizji Polsat), jednak nie przeszła do finału. W latach 2003-2012 prowadziła program Muzyczne listy w TV4. 
Od jesieni 2007 roku prezentuje prognozę pogody w telewizji Polsat. W 2010 roku brała udział w programie Tylko nas dwoje w Polsacie. Jej partnerem był Iwan Komarenko, z którym zajęła pierwsze miejsce, wygrywając z Mariuszem Pudzianowskim. W latach 2011-2016 wraz z Maciejem Rockiem współprowadziła program Must Be the Music. Tylko muzyka. Współprowadziła (razem z Agnieszką PopielewiczMaciejem Rockiem i Maciejem Dowborem) cotygodniowy magazyn kulturalny - Się Kręci i Się Kręci na Żywo. Od marca 2016 wraz z Krzysztofem Ibiszem prowadziła program Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Od jesieni 2015 roku wraz z Agnieszką Popielewicz prowadziła kulisy tego programu w Polsat Café. 
Oprócz programów telewizyjnych prowadziła także: Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie (2010-2014)Sopot TOPtrendy Festiwal w Polsacie (2011-2014), Piknik Country Mrągowo (2011), Festiwal "Podziel się posiłkiem" (2011), Świętokrzyska Gala Kabaretowa (2016) i wiele innych. 
W 2016 była nominowana do zdobycia statuetki Gwiazda Plejady w kategorii „Gwiazda stylu” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. 
Od 1998 roku jest w związku z biznesmenem Piotrem Jeżyną, za którego 20 sierpnia 2011 roku wyszła za mąż. Ślub pary odbył się w Puławach w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W grudniu 2016 roku para doczekała się córki Róży." - Wikipedia

Oryginał - tak
Adres - -
Dedykacja - nie
Czas oczekiwania - -

5 komentarzy: