środa, 12 lipca 2017

103. Dawid Kwiatkowski

Witam, cześć i czołem! Dziś przedstawiam wam autograf unikalny i szczególny ze względu chociażby na to, że dostać go można tylko osobiście, a ja czekałem ponad 6 godzin. Mowa tu o autografie Dawida Kwiatkowskiego. Zdobyłem go na spotkaniu autorskim w empiku Silesia City Center w Katowicach. Nie mniej jestem zadowolony z tego, że po 6 godzinach czekania w końcu się doczekałem. A są to podpisane zdjęcie i płyta. Możecie się z nimi zapoznać poniżej:


Na koniec dodam, że zdjęcie przeznaczam na wymianę, i niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia z Panem Dawidem.

Garść informacji:

"Dawid Piotr Kwiatkowski (ur. 1 stycznia 1996 w Gorzowie Wielkopolskim) – polski piosenkarz. Laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. 
Dzieciństwo: 
Jest synem Agnieszki i Jacka Kwiatkowskich. Ma dwóch przyrodnich braci: Mateusza i Michała, który też jest piosenkarzem. Ukończył Liceum Ogólnokształcące nr VI w Gorzowie Wielkopolskim. 
Kariera: 
2013: 9893 
19 lipca 2013 roku odbyła się premiera debiutanckiego singla Kwiatkowskiego – „Biegnijmy”. Utwór został wydany nakładem HQT Music Group, a produkcją zajęło się Adi Owsianik Group. 29 października 2013 roku piosenkarz został nagrodzony dwiema statuetkami w kategoriach Modny Debiut ESKA.pl oraz Odkrycie roku podczas gali Glam Awards 2013zorganizowanej w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. 19 listopada tego samego roku ukazał się jego debiutancki album zatytułowany 9893, wyprodukowany przez Pawła Gawlika. Nagrania wydała wytwórnia płytowa My Music. Materiał zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży. 
W 2013 roku Kwiatkowski został właścicielem marki odzieżowej #9893. 
2014: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami i Pop & Roll 
12 stycznia 2014 roku piosenkarz wystąpił podczas koncertu z okazji XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zawierciu. W ramach aukcji przeznaczył statuetkę za Odkrycie roku oraz egzemplarz swojej debiutanckiej płyty. W kwietniu został ambasadorem reklamowym marki kosmetyków Garnier, produkowanych przez koncern L’Oréal Polska. 28 maja tego samego roku ukazał się akustyczny album artysty zatytułowany 9893 Akustycznie, zawierający utwory z debiutanckiego wydawnictwa w akustycznych aranżacjach. 
Od 7 marca do 16 maja 2014 roku Kwiatkowski brał udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami emitowanym na antenie Polsatu. Jego partnerką taneczną była Janja Lesar, z którą zajął ostatecznie trzecie miejsce, odpadając w półfinale. 19 listopada 2014 roku został wydany jego drugi album studyjny zatytułowany Pop & Roll. 
Od 2015: Element trzeci i Countdown 
W 2015 roku został jurorem w programie SuperDzieciak emitowanym na kanale Polsat. 2 grudnia została wydana jego trzecia płyta studyjna zatytułowana Element trzeci. Album zwiastowała piosenka „Droga. 
16 grudnia 2016 roku Kwiatkowski wydał swój czwarty album studyjny zatytułowany Countdown. Płyta promowana była przez singiel „Say Yes”. 
Dubbing: 
  • 2015: SpongeBob: Na suchym lądzie jako Mewa" - Wikipedia

Oryginał - tak
Adres - -
Dedykacja - tak
Czas oczekiwania - -

4 komentarze: