środa, 14 lutego 2018

179. Adam Wajrak

Witam, cześć i czołem! Jak w poprzednim poście, tak też dziś przedstawiam wam autografy zdobyte na zeszłorocznych targach książki w Krakowie - autografy znanego dziennikarza, felietonisty i ekologa Adama Wajraka. Zdjęcia z autografami bez dedykacji przeznaczam na wymianę, a ponadto udało mi się zrobić z nim zdjęcie. Oto i one:


Zdjęcie z Panem Wajrakiem:


Garść informacji: 


"Adam Jerzy Wajrak (ur. 3 lipca 1972) – polski działacz na rzecz ochrony przyrody i dziennikarz związany z „Gazetą Wyborczą”. Autor artykułów i książek o tematyce przyrodniczej.  
Syn Teresy Wajrak. Wychowywał się na warszawskim Żoliborzu. Jego rodzina mieszkała na jednym podwórku z Jackiem Kuroniem, któremu Wajrak pomagał w kilku kampaniach wyborczych. W dzieciństwie i młodości zajmował się leczeniem chorych zwierząt, głównie ptaków, którym udzielał pomocy w domu. 
Posiada wykształcenie średnie, maturę zdał za drugim podejściem. W 1997 roku przeniósł się do Puszczy Białowieskiej. Obecnie mieszka w miejscowości Teremiski, wiosce położonej w Puszczy Białowieskiej, skąd pochodzą jego liczne korespondencje przyrodnicze. 
Adam Wajrak często angażuje się w akcje mające na celu ochronę przyrody, w 2006 roku zainicjował zbieranie podpisów pod petycją w sprawie obrony Doliny Rospudy." - Wikipedia

Oryginał - tak
Adres - -
Dedykacja - tak
Czas oczekiwania - -  

8 komentarzy:

 1. Gratulacje !
  Pamiętam że do Pana Adama była straszna kolejka

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  https://autografy-adriana-arka.blogspot.com/
  www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2018/02/277-krzysztof-piasecki.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)
  https://sportowyglos.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje
  pabloautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń