piątek, 3 lipca 2015

57. Anna Popek

O tym autografie powiem, że autorką jest znana dziennikarka Anna Popek. Otrzymałem dwa podpisane zdjęcia z dedykacją, z czego jedno pójdzie na wymianę. Oto one:
Anna Popek z domu Chruzik (ur. 26 czerwca 1968 w Bytomiu) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
W 1987 ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu, jest również absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz zaocznego podyplomowego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Przeszła kurs BBC przygotowujący do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych.
Swoją pracę rozpoczynała jako prezenterka ośrodka TVP w Katowicach, następnie przez TVP we Wrocławiu, gdzie prowadziła lokalny program informacyjny Fakty, trafiła do programu drugiego Telewizji Polskiej TVP2 do redakcji ekonomicznej Panoramy jako prowadząca i dziennikarka południowego wydania ekonomicznego. Następnie jako rzecznik prasowy współorganizowała m.in. spotkanie papieża Jana Pawła II z pracownikami PLL LOT. Od lipca 1999 została prezenterką TVP1. Prowadziła także program Kawa czy herbata? oraz w TVP2 dwie edycje programu Załóż się i program "Takty Nietakty". Była również doradcą ministra finansów Grzegorza Kołodki. Na stałe związana z TVP2, prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie". Na antenie Radia Plus i VOX FM prowadziła program "Popek, kultura i gwiazdy". Obecnie w Radiowej Jedynce prowadzi cykl "Smaki zdrowia". Ma dwie córki Oliwię i Małgorzatę. W 2007 wzięła udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Rok później wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami, a jej partnerem został Cezary Olszewski, z którym zajęła 13. miejsce. Brała także udział w I edycji programu Fort Boyard.
Oryginał - tak
Adres - ania@annapopek.pl
Dedykacja - tak
Czas oczekiwania - nie pamiętam

1 komentarz: